ASİLSERA 0216 316 00 66 Steril Ürünleri Satış Merkezi

Teknoloji Medeniyetle, Medeniyet Temizlikle Güzeldir!

ASİLSERA Kurumsal - Misyon ve Vizyonumuz

MİSYONUMUZ
İş ortaklarımızla dostane ve güvenli iş birliğini sağlamak, üstün kalite güvencesiyle uluslararası alanda güçlü ürünler sektöre sunmak, yeni ürünler geliştirmek, son kullancıların beğenisine sunulan ürünlerin sürekliliğini sağlamak, güçlü adetlerle hizmet kalitesinden ödün vermeden fiyatı dengelemek, iş ortaklarımıza bilgi transferi sağlamak, AR-GE çalışmalarıyla uzmanlarından ürün ve kullanım hakkında destekler almak, sektöre aktarmak
HEDEFLERİMİZ
Tüketici ihtiyaçlarının en doğru ürün ve fiyatlarla karşılanmasını sağlamak, hizmet sektörümüze katma değer katmak, dünya pazarındaki gelişmeleri takip ederek iş ortaklarımızın rekabet gücünü artırmak, yeni dinamikler oluşturmak.
SATIŞ ÖNCESİ VE SONRASI HİZMETLER
Ürün kalitesi, ürünün sunumu ve bilgi biriklmiyle değer görecektir. Steril, bu kültürün bilinciyle iş ortaklarına değer katarak hizmeti önemser, son kullancının kullanım konforunu ve yaşam alanlarını ve gerçekten ihtiyaç duyduğu ürünleri geliştirerek inovasyona çevirir. Ürünlerimiz 2 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Bilgi ve eğitim desteği ile ürün yapmasına göre çözüm önerilerinde danışmanlık hizmetleri bedelsiz sağlanır.
AVANTAJLARIMIZ
İhtiyacınız olan kimyasal ve teknik nitelikteki birçok ürünü firmamızda bulabilirsiniz AR-GE sonrası üretim ve istenilen nitelikte kimyasal ürün sağlayan hizmeti bütününü bir arada sağlamak. Toplam kalite üretimlerini, ürün kalitesine yanıstmak. Endüstriyel ürünlerdeki her tür konfor ihtiyacına alternatif ürünler geliştirerek çeşitlilik sağlamak. Ürün satışında aktif destek Sunulan malzemenin özelikleri arasında teknik danışmanlık, istediğiniz kalitede ürün temini ve adetli hareketlerde kendi markanızın oluşturulmasında kurumsal yapınıza özel çalışmalar ve destekler.


Asilsera İnşaat Kimya Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. steril
İçerenköy Mah. Alanaldı Cad. Erengazi Sok. islamoğlu apt. No: 10/ B İçerenköy / Ataşehir / İSTANBUL
0216 316 00 66
0549 316 00 66
info@asilsera.com
  • © 2015 ASİLSERA · Prensip Web