Kapat

Yorulmadan temizlik yapmak

Yorulmadan temizlik yapmak

Bir yandan hayatın vazgeçilmezi temizlik ve temiz bir dünyada yaşamak diğer yandan zaman çok değerli ve onu kendimize saklamalıyız. Peki bunun bir çözümü var mı?

Temizlik özellikle kadınların vazgeçilmezi. Örneğin bir anne; kendinden çok ailesi için ister temizliği. Sevdiklerini temiz bir ortamda yaşattığı an kendimi çok daha güçlü ve güvende hisseder. Bunu ailesine karşı bir görev bilir adeta.
 
Ama bilir ki sürekli temiz olmak ve yaşadığın ortamı temiz tutmak zaman isteyen ve yorucu bir iştir. Oysa ki onun da bir hayatı vardır ve kendine arkadaşlarına, dostlarına, sosyal hayatına zaman ayırmak ister. 

'Nasıl daha hızlı yaparım bu temizliği'  diye sorar kendine. Her şeyi dener daha hızlı temizlik yapmak için. Reklamlarda, marketlerde gördüğü, arkadaşlarınca önerilen bütün temizlik ürünlerini ve yardımcı malzemeleri satın alır ve dener.
Ancak bir süre sonra anlar ki 'zamanım bana kalsın' diye denediği bütün ürünlerin aslında doğru temizliği yapmasına pek de bir faydası olmaz...

Işte tam da burada 'doğru temizliğin kimyası' denen bir bilim dalı ortaya çıkar. Peki nedir bu Temizliğin Kimyası?  

Dünyadaki temizlik üreticileri iki tip ürün üretirler, bunlardan birincisi 'her şeyi yapan temizlik ürünleri' dir ki bunlar her yerde uygun fiyata satılan ama aslında çok da faydası olmayan ürünlerdir.

Diğer ürün grubu ise temizliği zor olan spesifik bölgeler için üretilen özel formüllü ürünlerdir. Bu ürünler aslında gerçekten ihtiyaç duyduğunuz temizlik yardımcılarıdır. Uzmanlarca yıllar süren laboratuvar çalıştırmaları sonucunda geliştirilirler ve genelde bu tür ürünler nokta atış yaparlar.

Örneğin bir buzdolabının kirlenme süreci ile bir ocağın, fırının ya da davlumbazın kirlenme süreci, kirlilik oranı ve temizleme yöntemi  birbirinden çok farklıdır.

Bu durumda buzdolabınızı temizleme ihtiyacı hissettiğinizde kullanacağınız ürün asla ocağınızı veya fırınınızı temizliğinizi ürünle aynı olmamalıdır...

Biz Asilsera Grup olarak  Özel Temizlik Ürünleri sektöründe 15 yıldır  tüm Arge çalışmalarımızı,  doğru ortamda doğru ürünü kullanmanız için gerçekleştiriyoruz.

Asilsera Kimyasal' ın sizlere doğru ortamda doğru temizlik yapmanız için geliştirdiğimiz ürünlere bir göz atmak ister misiniz?

 

Sağlıklı ve Tertemiz günler...
Asilsera Grup