Kapat

Tertemiz bir Bayram

Tertemiz bir Bayram

Bayram Temizliği önemli bir geleneğimizdir. Ancak bu yıl pandemi süreciyle birlikte ‘Bayramda Temiz Olmak’ çok daha farklı bir anlam kazanıyor.

Türk insanı için başka bir anlamı vardır bayramların. Kültürel geleneğimizdir, coşkumuzdur, sevdiklerimizle bir arada olma tutkumuzdur bayramlar.

Ancak koronavirüs pandemisi ile karşıladığımız 2020 de, pek çok alışkanlığımız gibi bayram coşkumuzu da farklı yaşamak zorunda kalıyoruz. Sevdiklerimizle daha mesafeli olmak, kalabalıklarla sosyal temaslarımızı kısıtlamak biraz üzse de bizleri, sağlık öne çıkınca elden pek de bir şey gelmiyor.

Bayram telaşımız vardır bizim. Yorucu ama bir o kadar da tatlıdır, çünkü sonunda sevdiklerimizle bir arada olmak vardır. En önemlisi de ‘Geleneksel Bayram Temizliği’ dir. Tertemiz evimizde keyifle misafir etmek isteriz sevdiklerimizi. 

Bu yıl pandemiye karşı bir önlem olarak, bayramda evde kalabalıkları ağırlamak pek mümkün görünmese de Temizliğin ve Hijyenin farklı bir anlamı oldu hepimiz için. Geçmiş bayramlarda temizliği kendimizden çok misafirlerimiz için yapıyorduk belki ama bu kez önce kendimiz ve ailemiz için vazgeçilmez oldu temizlik.

Hem kişisel temizliğimiz ve hijyen hem de ailece zamanımızın çoğunu geçirdiğimiz evimizi çok daha temiz ve steril tutmak artık bir alışkanlık değil ‘Sağlık Şartı’ haline geldi.

Doyasıya keyfini süremeyeceğimiz bir bayram geçirecek olsak da bu yıl, daha sağlıklı ve güvenli bir gelecek için Temiz bir Hayat’tan vazgeçmemeliyiz.

Asilsera Grup olarak, Mutlu, Sağlıklı bir Bayram geçirmenizi diliyor, Tertemiz bir Evde yaşayabilmeniz için Özel Temizlik Ürünlerimiz ile yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.